Mechanika pojazdowa

KRAKOWSKI SERWIS

Dzisiejsze modele samochodów nie są już prostymi konstrukcjami jak przed laty, gdy wielu z nas dokonywało ich napraw i przeglądów na własną rękę.

Ciągły rozwój techniki, najnowsze technologie, wysokie wymogi bezpieczeństwa, komfortu i ekologiczności pojazdów powodują, że dzisiejsze samochody są skomplikowanymi konstrukcjami elektronicznych urządzeń i podzespołów, których nieprawidłową pracę potrafi zdiagnozować tylko fachowiec.
Jego wiedza, doświadczenie i umiejętne wykorzystanie specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, zapewniają Twojemu samochodowi prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne funkcjonowanie.

Należymy do ogólnoeuropejskiej sieci serwisów ogumienia i szybkich usług motoryzacyjnych FIRST STOP oraz do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Q-SERVICE.

Prowadzimy sprzedaż części więc większość potrzebnych do naprawy części eksploatacyjnych posiadamy na miejscu, co zdecydowanie skraca czas naprawy samochodu.

Jeżeli oczekujesz pewności, że Twój samochód trafi w ręce fachowca, a naprawa będzie solidna i profesjonalna, powierz swój samochód właśnie nam.
Nasza wiedza i doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, dają Tobie gwarancję trafnego rozpoznania przyczyny awarii i fachowego oraz sprawnego dokonania naprawy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

KRAKOWSKI-SERWIS

Fordońska 76
Bydgoszcz

Tel.: 52 342 18 78 (8:00-16:00)
Tel.kom.: 501 601 511 (7:00-16:00)
Tel.kom.: 502 138 997 (8:00-18:00) 
E-mail: info@krakowskiserwis.pl

Zapraszamy:
Pn-Pt: 08:00-16:00
Sob/Nd: nieczynne